eco farming logo

Štatistika

Členovia : 2
Článkov : 17
Webové prepojenia : 6
Počet zobrazení obsahu : 52686
Home Kvalitné španielské krmivá- PREDAJ
Krmivá pre psy LUSO DOG, HI-TEC a MAXIMO PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Utorok, 21 Február 2012 17:43

našej chovateľskej stanici kŕmime uvedenými krmivami už päť rokov a zatiaľ sme nezaznamenali vážnejšie zdravotné problémy. Psy tak po fyzickej stránke ako aj kvalite srsti sú na tom veľmi dobre. Srsť je lesklá, dobre sa češe a čo je dosť podstatné pri výmene srsti tento proces prebieha pomerne rýchlo.Čo sa týka trusu tak je taký ako má byť pri kvalitnom krmive. Než sme začali kŕmiť uvedenými krmivami skúšali sme samozrejme aj iné krmivá ale tieto krmivá nám zatiaľ vyhovujú a to nielen primeranou cenou ale hlavne zložením čo môžte posúdiť po preštudovaní jednotlivých druhov krmív aj na našej stránke. Aj chovatelia, ktorí od nás  krmivo odoberajú sú s ním spokojný.Dokonca sú aj takí, ktorým pes nezjedol hocijaké krmivo, vyskúšali naše a pes ho bez problémov dodnes konzumuje. Samozrejme, že každý chovateľ chce pre svojho psa len to najlepšie a preto si musí nájsť on sám krmivo, ktoré mu bude vyhovovať tak cenovo ako aj zložením. My mu môžme len na základe našich skúseností poradiť aké krmivo je vhodné pre toho, konkrétneho psa no rozhodnutie je na samotnom chovateľovi.

Krmivá pre psy LUSO DOG a HI-TEC

Ponúkame výberové a profesionálne krmivá značiek LUSO DOG a HI-TEC, kompletné krmivo s vysokým obsahom Jahňacieho mäsa, ryže a rybích produktov. Krmivo je určené pre HYPOALERGÉNNU výživu, alergické psy pre psy s tráviacimi problémami, zároveň je použiteľné aj pre bežné kŕmenie.

Pre výbornú stráviteľnosť tohto krmiva sa u psov neprejavujú hnačky, trus je tmavý, suchý a malý.

Základnou surovinou pri výrobe týchto krmív je mäso. Doporučujeme  predovšetkým LUSO DOG- energy, ktorého základnou surovinou je jahňacie mäso, ryža a rybí tuk. Toto krmivo doporučujeme nielen psom s citlivým zažívaním, proti problémom s vyrážkami, alergiami a ďalším poruchám kože a srsti, ale hlavne ako ľahko stráviteľné, kvalitné, výživné kŕmenie pre každého psa  vzhľadom nato, že Jahňacie mäso môže byť celoživotná dietná strava, je pre psov to najlepšie a najzdravšie. Krmivá sa výborne osvedčili u profesionálnych kynológov, chovateľov Vlčiakov, Buldogov a všetkých dostupných plemien psov.

Bez konzervačných a chemických látok. Antioxidanty nie sú považované za konzervačné látky. Používajú sa pre zvýšenie kvality surovín. V prípade, že bude dochádzať k oxidácii vzduchu, prestávajú existovať vitamíny a mastné kyseliny. Pes musí mať prístup k pitnej vode. Dátum spotreby je vyznačený na obale.

 


Vyvážená a kompletná strava - základ pre zdravie vášho psa.

Aby bola strava vášho psa kompletná, musí obsahovať všetky potrebné živiny:

bielkoviny - pre vývoj a udržiavanie správnych funkcií svalov a dodanie potrebnej energie

tuky - dodávajú telu psa potrebnú energiu a sú dôležité pre jeho zdravú kožu a srsť

sacharidy - zdroj energie pre psa

minerálne látky - napr. vápnik a fosfor pre zdravé kosti a zuby

vitamíny - vitamín A pre dobrý zrak, vitamíny E a C pre obranyschopnosť organizmu.

Dobré rady pre nových majiteľov šteňaťa

- keď si psa beriete od chovateľa, vyžiadajte si trochu potravy, ktorou ho kŕmil doteraz
- šteňatá majú citlivé zažívacie ústrojenstvo a na prudkú zmenu jedálnička môžu reagovať búrlivo (hnačky, zvracanie)
- dodržujte pravidelný čas kŕmenia
- misku psovi nechajte asi 20 minút, zvyšky potom odstráňte
- šteňa, ktoré má stály prístup k potrave, sa môže prejedať alebo sa stane prieberčivým
- šteňa nikdy neprekrmujte - hlavne veľké a obrie plemená - a pravidelne kontrolujte jeho hmotnosť
- pokiaľ kŕmite granulami šteňa mladšie ako 3 mesiace, namočte krmivo na niekoľko minút do teplej vody - granule majú len zmäknúť, nie sa rozpadnúť na kašu
- po kŕmení nechajte šteňa v pokoji odpočívať - žiadne vychádzky či hry. Až máte viac šteniatok doprajte im dostatok priestoru a zamedzte aby sa o potravu bili a nejedli hltavo lebo spolu s jedlom hlcú aj veľké množstvo vzduchu co môže spôsobiť hnačky.

* Šteniatka sú veľmi citlivé na zmenu jedálneho lístka. Ak chcete psíka kŕmiť inou potravou než doteraz, urobte to postupne. Do pôvodnej stravy pridajte trochu nového krmiva a v priebehu 5 - 7 dní zvyšujte jeho podiel v kŕmnej dávke až na 100 %.

* Šteniatko má malý žalúdok. preto kŕmnu dávku rozdeľte na niekoľko porcií. Do 3. mesiaca dávajte psíkovi 4 jedlá denne, od 3. do 6. mesiaca 3 jedlá denne. Od pol roka stačí už kŕmiť.


Vytváranie domova pre šteniatko

Šteniatko potrebuje košík alebo pelech na teplom mieste bez prievanu. Pelech mu vysteľte teplými, ľahko čistiteľnými lôžkovinami, akými sú stará prikrývka alebo uterák. Šteňa tak získa útulne miesto, kde sa bude cítiť bezpečne. Rešpektujte priestor vášho šteňaťa. Nesiahajte dovnútra a neťahajte ho von. Nechajte ho prísť samé. Nenechajte deti, aby ho trápili a otravovali. A nakoniec, neposielajte ho do jeho pelechu, keď bude roztopašné a neposlušné, lebo si bude spájať pelech s prehreškami.

Dospievanie

Vaše šteniatko počas prvých mesiacov života spaľuje prekvapujúce množstvo energie. V prvom roku jeho rast zodpovedá rastu detí počas prvých 14 rokov života. Poskytujte mu preto najlepšiu možnú výživu, vyváženú a prispôsobenú jeho krivke rastu. Určite sa vyvarujte nadváhe. Tá by mohla spôsobovať problémy s kľbami, na ktoré sú náchylné hlavne veľké plemená. Voľba najlepšej možnej výživy hrá kľúčovú úlohu v tom, aby šteniatko malo dlhý a šťastný život. Čo sa týka výživy, je dobré sa poradiť s veterinárnym lekárom, chovateľom psov alebo odborníkom v chovateľských potrebách.

Rast zubov a žuvanie

Pri prerezávaní zubov vaše šteniatko potrebuje niečo na žuvanie, napríklad gumenú kosť alebo loptu. Dávajte pozor, aby tieto predmety boli dosť veľké na to, aby sa nedali prehltnúť. Vyhýbajte sa naozajstným kostiam, ktoré sa môžu roztriesknúť a spôsobiť tak zápchu. Privykajte ho na svoju hračku a podajte mu ju hneď ako začína hrýzť nejaký zakázaný predmet. Hovorte mu pritom rázne "nie". Pochválte ho, keď hryzie svoju vlastnú hračku.

Ako rozvíjať zdravé zuby

Suché krmivá pomáhajú udržiavať zdravé zuby, preto sú vhodné na kŕmenie psov. Pomáhajú aj v tom, aby mliečne zuby vypadli načas. Urýchľujú tým rast zubov. Pre citlivé šteňatá zmäkčujte suché krmivo tak, že ho najprv namočte do teplej vody.

LUSO DOG-puppy


Ja ľahko stráviteľné, vyvážené a kompletné extrudované krmivo špeciálne vyvinuté pre šteniatka. Je vhodné aj ako prvé suché krmivo po odstavení a taktiež aj pre kotné a laktujúce suky obnovujúce svoju fyzickú kondíciu.

Obsahuje správne množstvo vápnika a fosforu, ktoré sú potrebné pre vývoj zubov. Vláknina stimuluje optimálnu črevnú funkciu.

17% Hydina  10% Ryža a rybí tuk

Zloženie


32 % bielkovín

12 % tukov
2,2 % celulóza
6,2 % popol
10 % vlhkosť
1,2 % vápnik
0,9 % fosfor
0,35 % sodík
vit.A 20000 mj/kg
vit. D3 2000 mj/kg
vit. E 120 mg/kg
B.H.T. 150 mg/kg

 

Hi-Tec Cachoros-jahňa, ryža

Kompletné výberové krmivo pre šteniatka, ktoré je úplnou a vyváženou stravou, zaisťujúcou zdravý vývoj a výživu.

Krmivo je vyrobené z jahňacieho mäsa 17% a ryže 10% ktoré je vhodné  aj ako  prevencia proti kožným chorobám a alergiám. 

Zloženie:


32 % bielkovín

13 % tukov
2,6 % celulóza
8 % popol
10 % vlhkosť
1,4 % vápnik
1,2 % fosfor
vit.A 25000 mj/kg
vit. D3 2000 mj/kg
vit. E 120 mg/kg
B.H.T. 150mg/kg,
síran med.pth 10 mg/kg

 

 

LUSO DOG- energy 30 / 16

Luso dog Energy 30 / 16 PROFESIONÁL K9 Je kompletné krmivo s vysokou výživovou hodnotou, zloženie navrhnuté samotnými chovateľmi vhodné pre aktívne psy a psy v záťaži. Obsahuje 17 % jahňaciny a 10 % ryže. Taktiež je vhodné pre kotné, laktujúce suky a psy zotavujúce sa z choroby a psy s kožnými problémami, napríklad alergie na kuracie mäso a podobne. Krmivo sa osvedčilo najmä u chovateľov profesionálov kvôli perfektnej výžive, nízkej kŕmnej dávke a pevnej stolici. Vysoká predajnosť  krmív Luso Dog  dáva záruku, že sa jedná o kvalitný produkt, ktorý má super cenu výhodnú pre zákazníka a kvalitu oveľa vyššiu v porovnaní s ostatnými krmivami rovnakej triedy na trhu. Krmivá nie sú predražené a sú vysokej kvality. Chovateľom sa perfektne osvedčili a sú s nimi spokojní.

17% jahňacie mäso, 10% ryža a rybí tuk

Zloženie


30 % bielkoviny
16 % tuky
2,5 % celulóza
6,7 % popol
10 % vlhkosť
1,2 % vápnik
0,9 % fosfor
0,45 % sodík
vit.A 20000 mj/kg
vit. D3 2000 mj/kg
vit. E 120 mg/kg
B.H.T. 150 mg/k

Dávkovanie podľa váhy psa.

 

 

 

LUSO DOG-maintence

Kompletné suché granulované krmivo vyrobené z hovädzieho mäsa pre všetky rasy psov v bežnej záťaži.

Svojím zložením 23% bielkovín je veľmi kvalitným a zároveň ekonomicky výhodným krmivom obsahujúce hovädzie mäso určené dospelým a starším psom.

Zloženie: Cereálie, mäso a vedľajšie živočíšne produkty, vedľajšie rastlinné produkty, oleje a tuky, minerálne látky.


23 % bielkovín
9 % tukov
2,8 % celulóza
7,9 % popol
10 % vlhkosť
1,2 % vápnik
1 % fosfor
14000 mj/kg vit.A
vit. D3 2000 mj/kg
vit. E 80 mg/kg
B.H.T. 150 mg/kg


 

LUSO DOG-special menu

Luso Dog špecial 26/11.        Vyvážené, dobre stráviteľné krmivo pre psov všetkých plemien. Vďaka malému obsahu tuku vhodné pre seniorov a psov s malým zaťažením.

Zloženie:

26 % bielkovín
11 % tuky
3 % celulóza
7,9 % popol
10 % vlhkosť
1,2 % vápnik
1 % fosfor
15000 mj/kg vit.A
vit. D3 2000 mj/kg
vit. E 80 mg/kg
B.H.T. 150 mg/kg

 

 

Le Chef-diary menu

Kompletné vzvážené krmivo pre psov  z hovädzieho mäsa 26 protein 10 tuk patrí k tým lacnejším variantám pre dospelých psov a seniorov.


 

ža 26 /14

maximo_lamb_20kg

Prémiové krmivo, vyrobené z kvalitnej jahňaciny z Nového Zélandu. Zvyšujeodolnosť proti alergiám (hlavne zažívacím a kožným)svrbeniu a chrastám. Kvalitnésušené mäso  jahňacie-30 %, zaručuje vysokú stráviteľnost bielkovín. Obiloviny-kukurica a výťažky z kukurice, ryže,zaisťujú prísun sacharidov. Tuky (napr. bravčový a lososový olej) ako zdroj energie, zabezpečujú vyvážený prísun Omega 3         a Omega 6 nenasýtených mastných kyselín.  Prídavky chondropropektív optimalizujú pohybový aparát.  Zelenina (hrach a mrkva) nielenže dodávajú organizmu dôležité vitamíny v prírodnej forme, ale priaznivo ovplyvňujú trávenie a činnosť vnútorných orgánov psa. Probiotiká zlepšujú tráviacu činnosť.      Proteín : 26 %,  Tuk : 14 %, Jahňacina : 30 % Neobsahuje Pšenicu !

 

MAXIMO Adult 26 /14

maximo_adult_maxi_20kg

Prémiové krmivo, vyrobené s dôrazom na vysokú kvalitu. Kvalitné sušené mäso-kuracie-35 %, pochádza od renomovaných svetových výrobcov a zaisťuje dobre stráviteľné zdroje bielkovín. Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu- sušené kuracie mäso, kuracia pečeň, obiloviny, ryža, kukurica, ľanové semienko, kurací tuk, lososový olej, ľanový olej, hrach, mrkva, chondroitín, yucca, probiotiká, vitamíny a minerálne látkyProteín :26 %,Tuk: 14 % , Kuracie Mäso : 35 %  Neobsahuje Pšenicu !

 

MAXIMO Puppy 41 % Kuraciny 32 / 18

maximo_puppy_20kg

Kvalitné sušené mäso, kuracie 41 %zaisťuje dobrú stráviteľnosť pre vaše šteniatko. Obsahuje kurací tuk a lososový olej, ktorý zabezpečuje prísun Omega 3       a Omega 6 nenasýtených mastných kyselín.Ryža zaisťuje prísun sacharidov a vlákniny.  Zloženie : Sušené kuracie mäso, rybie mäso, kuracia pečeň, ľanové semienko,  lososový olej, Chondroitín, yucca, Probiotiká, vitamíny a minerálne látky.

Protein : 32 %   Tuk : 18 % , kuracie mäso 41 % Neobsahuje Pšenicu !

 

 

 

 

 

Posledná úprava Štvrtok, 05 November 2015 18:41
 


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: free Joomla theme cms hosting Valid XHTML and CSS.